Araca hafif modifiye paketi yapılmıştır.

Hafif modifiye paket içeriği;

 • SUNGARD Amerikan cam filmi uygulaması
  Oto cam filmi uygulaması SUNGARD marka Amerikan cam filmi kullanılarak 5 cam’a yapılmıştır. Siyah renk %15 tonajındadır. Oto cam filmi uygulamamız 5 yıl HYM Tuning garantilidir.
 • VW POLO Bodykit Aksamları
  Araca Ön lip, Arka difizör, Yan macpiel takımı ve spoyler olmak üzere komple bodykit aksamları montajı yapılmıştır. Ürünler 1. sınıf fiberglass malzemeden araca özel üretilmektedir.
 • Xenon sis uygulaması
  North marka xenon sis 12.000 KV (mavi renk) montajı yapılmıştır. Ampül patlaması, beynin bozulmasına karşı 1 yıl garantilidir.
 • Xenon far uygulaması
  North marka xenon far 12.000 KV (mavi renk) montajı yapılmıştır. Ampül patlaması, beynin bozulmasına karşı 1 yıl garantilidir.
 • APP Plaka Montajı
  Aracın en gözde yerine plakalarında ufak bir oynamak yaptık. Yazılar normalden daha kalın… Bu sayede arabanız ben buradayım diyor. Hatta bu ürün cemiyetten mühürlüdür. Hiç bir şekilde polis ile sorun yaşamayacaksınız.

Uygulama öncesinde ve sonrasında tarafımızca çekilen uygulama fotoğrafları aşağıdadır.

Müşterimiz daha sonra çok beğenmiş olacak ki, teşekkür mahiyetinde aracın fotoğraflarını yayınlamamız için bize gönderdi. Bizde resimleri paylaşmaktan duyacağımız memnuniyeti ifade ederek gereğini yapıyoruz.