fiat-doblo-krom-kapi-kolu-seti-8-parca-2010-sonrasi__1566545894544162
fiat-doblo-krom-kapi-kolu-seti-8-parca-2010-sonrasi__0132364908645912
fiat-doblo-krom-kapi-kolu-seti-8-parca-2010-sonrasi__1116056740569548
fiat-doblo-krom-kapi-kolu-seti-8-parca-2010-sonrasi__1553394417978890

FİAT DOBLO KROM KAPI KOLU SETİ 8 PARÇA 2010 SONRASI

Aynı Gün Kargo, Ücretsiz Kargo, Çelik

Kategori:
Paylaş

Açıklama

Araca Özel Krom Aksesuar


Ürün Özellikleri:


Krom ürünler araç üzerinde uygulanacağı bölüme özel olarak kalıp sistemi ile üretilmektedir.


Krom ürünler A sınıfı A 304 kalite paslanmaz çelikten üretilmektedir.


Ürünler arkasında bulunan yüksek kalite çift taraflı akrilik bant ile montaja hazır olarak gönderilmektedir. (Geniş ürünlerde takviye silikon uygulaması yapılabilir).


Garanti :


Paslanmaz çelik parlak krom ürünler ; paslanmaya karşı 5 yıl garanti kapsamındadır.


ABS krom kaplama ürünler; krom kaplaması 1 yıl garanti kapsamındadır.


Montaj Talimatı:


Kuru ve tozsuz ortamda montaj yapınız.


Ürünü ambalajından çıkardıktan sonra üzerindeki çift taraflı bandın koruyucu yüzeyini sökmeden uygulanacağı bölgeye montaj tatbikatı yapınız.


Ürün yapıştırılacak yüzeyi temizleyici bir sıvı (alkol, ispirto, selülozik tiner vb.) ile iyice temizleyin. (Parfümlü kolonya, ıslak mendil, benzin vb. katkı maddesi içeren sıvılar ile temizlemeyin) Zeminin temizliği montaj için çok önemlidir. Cam fitili, kapı koruma bandı gibi yağlı ve parlak zemine sahip plastik aksamların üzerindeki bu zemin kaybolana kadar temizlenmesi gerekmektedir.


Ürününün içerisinde yapıştırıcı kuvvetlendirici ‘%27Primer%27 mendili bulunuyor ise (Primer : Plastik yüzeylere uygulanacak kimyasal bir sıvıdır. Aracın boyalı yüzeylerinde kullanılmaz/ kullanılmamalıdır) temizlemiş olduğunuz yüzeye sadece ürün arkasındaki bantların yapışacağı ve ürünün kapatacağı alana uygulayın. (Ürünün yapışmayacağı/kaplamayacağı kısımlara uygulamamaya özen gösteriniz)


Ürün arkasındaki çift taraflı bandın tam özelliğini göstermesi için ortam sıcaklığı 25°C%27nin üzerinde olmalıdır. Bandın koruyucu yüzeyini söktükten sonra yapışma kuvvetini arttırmak için saç kurutma makinesi vb. yardımı ile banda ısı uygulayın.


Ürün arkasındaki bandın koruyucu yüzeyini söküp, ısı uyguladıktan sonra ürünü temizlenmiş ve gerekliyse primerlenmiş bölgeye bir seferde uygulayınız . Kuru bir bez ile üzerine baskı uygulayarak iyice yapışmasını sağlayın. Ürünün sağlam bir şekilde yapışması için 24 saat sudan koruyunuz ve 48 saat tazyikli su ile aracınızı yıkamamaya özen gösterin

Ek bilgi

Kategori

Ürün

Yorumlar

Henüz bir yorum yok.

Yalnızca bu ürünü satın almış müşteriler yorum bırakabilir.