[av_two_third first]

[av_textblock size=” font_color=” color=”]
Amerikan güneş koruma filmleri, sürüşünüzü daha iyi hale getiren ve aracınızın değerini artıran bir yatırımdır! Amerikan güneş koruma filmleri konfor, tarz ve güneş koruma sağlayarak size daha iyi bir sürüş sunar ve arabanızda harika görünmenizi sağlar. Ayrıca aşağıdaki avantajları vardır:

 • Döşeme ve donanımın korunması
 • Daha az sıcaklık ve güneş parıltısı
 • Daha fazla konfor
 • Dengeli sıcaklık
 • Daha az enerji gereksinimi
 • Daha uzun HVAC (Isıtma, Havalandırma, İklimlendirme) ömrü
 • Daha fazla mahremiyet
 • Daha estetik bir görüntü

Araç cam filmleri araç içindeki sıcaklığı ve göze gelen parlaklığı azaltır, içindeki döşemelerin renk değişmesini engeller ve içeri giren UV ışınlarını %99′ a kadara engeller. Birçok değişik tonajdaki film çeşitleri sayesinde istediğiniz koyuluğu ve istediğiniz korumayı elde etmeniz mümkündür.

Otomobil camlarınızın tüm cam kısımlarına tatbik ederek, renkli özelliği ile aracınız hem şık bir görünüm kazanacak hem de güneş ışığını keserek görüş kolaylığı sağlayacaktır. Güneş ışığını daha farklı tonajlar ile engellemeniz mümkündür. %50’den %95 oranına kadar karartma sağlayabilirsiniz.


OTO CAM FİLMİ UYGULAMALARIMIZ

[/av_textblock]

[av_blog blog_type=’posts’ categories=’64’ link=’category’ blog_style=’blog-grid’ columns=’3′ contents=’excerpt’ content_length=’content’ preview_mode=’auto’ image_size=’portfolio’ items=’6′ offset=’0′ paginate=’yes’]

[/av_two_third][av_one_third]
[av_textblock size=” font_color=” color=”]

Amerikan güneş koruma filmi uygulaması için 7 haklı nedeniniz!

 1. Sürüşünüzü konforlu hale getirir ve enerji tasarrufu sağlar;
  Amerikan güneş koruma filmleri aracınızın içini ısıtan güneş enerjisinin %61 ini engelleyerek emer. Bu sayede klimaya en az seviyede ihtiyaç duymanızı sağlayarak kilometre de yaktığınız yakıt miktarını azaltır.
 2. Daha güvenli bir sürüş sağlar;
  Sürüş sırasında karşı taraftan gelen otomobillerin ışıklarını kırarak göz alma, kamaşmalarına engel olarak kaza riskini en az indirger.
 3. UV ışınlarından korunma;
  Amerikan güneş koruma filmleri zararlı UV ışınlarını %99 a kadar engelleyerek daha sıhhatli olmanızı sağlar. Zararlı UV ışınları cilt kanserine sebep olmaktadır.
 4. Camların param parça olmasınına karşı güvenliği artırır;
  Amerikan güneş koruma filmleri camın bir bütün halinde kalmasına yardımcı olur. Kaza anında kırılan camlardan gelen, zarar verebilecek tehlikeli cam kırıklarının vücuda gelerek zarar vermesini engeller.
 5. Aracınızın görüntüsünü güzelleştirir;
  Diğer tüm özelliklerinin dışında ayrıca aracınıza çok iyi bir görüntü sağlar. Farklı renklerde ve tonajlarda isteğinize bağlı olarak uygulanabilir.
 6. Mahremiyetinizi artırır;
  Oto cam filmleri farklı tonajlar uygulanarak, istenirse çok az bir miktarda karartma, istenirse aracın içerisinin hiç bir şekilde görünmemesi şeklinde uygulanabilir. Bu sayede araç içerisindeki özel hayatınız diğer araç yolcularının asla göremeyeceği veya az göreceği şekilde ayarlanabilir.
 7. Aracınız satış değerini koruyun, hatta artırın;
  Amerikan güneş koruma filmleri güneş koruması yaparak araç içerisindeki döşemelerin, torpidonun ve diğer iç aksamların zarar görmesini ve renk değiştirmesini engelleyerek aracınız ikince el satış değerini artırır, ayrıca daha güzel bir görüntü sağlayacağından müşterilerinizde araca karşı sempati oluşmasını sağlar.

[/av_textblock]
[/av_one_third]