[av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” admin_preview_bg=”]

Hakkımızda;

2009 yılında İstanbul Cevizlibağ’ da faaliyete başlayan servisimiz HYM Tuning 2010 yılında şuandaki yeri olan Büyükçekmece’ ye taşınarak sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. İsmini firma ortaklarının baş harflerinden alan HYM Tuning, genç ve deneyimli kadrosu ile yola çıkmış, aynı kadro ile hizmete devam etmektedir. Hizmet alanlarımız; body kit montajından, oto cam filmi, her türlü aracın kaplanmasına, şerit led dekorundan xenon far, park sensörü vb. sistemler montajına, kendi üretimimiz özel plakalık ve özel anahtarlıklardan sticker, araç koruma barları vb. aksesuarların satış ve montajına kadar bir çok alana ayrılmaktadır.

Misyonumuz;

Hizmet sonrası sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer üreten bir şirket olmak.

Vizyonumuz;

Verdiğimiz tüm hizmetlerde alanımız’da en iyisi ve rakip firmaların aksine en uygunu olmaya devam ederek örnek şirket olmak.
[/av_textblock]